Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1/6
Teksto dydis:

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

Galite žiūrėti reportažą.

Sekmadienį apie pietus Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Panorama“ vykusiose kūdikių lenktynėse tėveliai susigalvojo įvairiausių viliojimo būdų. Vieni - barškino raktus, kiti - rodė kūdikių trokštamus mobiliuosius telefonus. Trumai tariant, dažniausiai tai, ko vaikai labai nori, tačiau namie negauna.

Prieš duodant lenktynių finalo startą, vienas tėvelis net leido

sūnui paliesti nešiojamąjį kompiuterį. Devynių mėnesių Kajaus akys sužibėjo taip, kad nebeliko abejonių, kas pirmas nuropos iki finišo.

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. Tiesa, ne savo, o konkurentų. Finale net du tėvai savo vaikus kvietė rodydami nešiojamus kompiuterius.

„Truputį tikėjomės, kad laimėsime, jeigu pavyks mūsų strateginis planas. Jis pavyko - ir štai laimėjimas“, - pasakojo nugalėtojo tėtis Domas Aukščionis. 

Jis pasakojo, kad namie treniravosi, tačiau baiminosi, kad per varžybas koją gali pakišti vaikui nepažįstama aplinka, minia žmonių ir triukšmas.

Mama Aurelija atskleidė, kad Kajus visus nustebino ropoti pradėjęs labai anksti - būdamas penkių mėnesių. Greitai pasiekė neblogų rezultatų.

„Jau seniai nebepagauname“, - po pergalės juokėsi mama. 

Kol tėveliai dalino interviu žurnalistams, lenktynių nugalėtojas neramiai muistėsi ant tėvų rankų ir žiovavo. Pergalė atėmė daug jėgų, tad būtina gerai išsimiegoti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko