Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

1/1
Teksto dydis:

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos.

Šios akcijos dalyviai sugužėjo į Rosilio paplūdimį iš visos Jungtinės Karalystės, o taip pat ir iš kitų pasaulio šalių. Idėjos autorė Alison Powell pareiškė, kad ji tikėjosi sulaukti viso labo 300 žmonių, o atvyko net šimtu daugiau.

Norėdami, kad būtų užfiksuotas jų rekordas, akcijos dalyviams teko įbristi į vandenį iki juosmens ir prastovėti jame 10 minučių. Tą rytą vandens temperatūra siekė vos 12 laipsnių.

„Aš atskridau čia iš Australijos per Braziliją. Apie ką galvojau? Mane taip pralinksmino ir užvedė noras kuo grečiau nusiplėšti nuo savęs drabužius ir panirti į bangas, nepaisant to, kad vanduo buvo šaltesnis nei aš esu įpratusi maudytis“, - sakė 25 metų Lizzy White.

29 metų Steve‘as Absalomas prisipažino, kad jam buvo sunku ryžtis dalyvauti tokiame renginyje, nes jis niekada nesimaudė nuogas: „Aš didžiuojuosi tuo, kad padėjau pagerinti pasaulio rekordą. Ir tai papasakosiu savo anūkams.“

Nudistai nėrė į jūrą ne tik dėl pramogos. Nusimetę visus drabužius jie norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į vėžio gydymo problemas ir tikėjosi surinkti 5 tūkst. svarų sterlingų, kurie bus paaukoti Marie Curie vėžio centrui bei „National Trust“ fondui.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko