„Nuogos“ ukrainiečių abiturientės motina neištvėrė gėdos

1/7
Teksto dydis:

„Nuogos abiturientės“ iš Ukrainos Pavlogrado miesto, kuri išgarsėjo po atestatų įteikimo ceremonijos mokykloje, motinai dėl skandalo sustreikavo sveikata. Pernelyg atviri septyniolikmetės Anastasijos drabužiai, per kuriuos matėsi apatiniai, sukėlė tikrą sprogimą Ukrainos ir Rusijos internete, rašo newsru.com.

Merginos motinai, ukrainiečių kalbos ir literatūros mokytojai, pasidarė bloga tiesiog per egzaminą. Į mokyklą teko iškviesti greitosios pagalbos medikus. „Nastia – nevaldoma mergaitė, ir panašius išsišokimus darydavo gana dažnai, bet anksčiau jie nesulaukdavo tokio išskirtinio dėmesio, todėl viskas nurimdavo“, - pasakojo moters kolegės. Pasak jų, pradžioje motina bandė susitarti su dukterimi, bet po to numojo ranka.

Pavlogrado švietimo skyriaus darbuotoja Jelena Bystryk merginos išsišokimą bandė aiškinti nuolatiniu interneto naršymu, kur „nėra jokios cenzūros“, ir milžiniška šou verslo žvaigždžių įtaka.

„Nastios šeima – pasiturinti. Tėvas dirba priešgaisrinėje apsaugoje, o prieš penkerius metus šeimoje gimė seserys dvynukės. Nastia labai padėjo tėvams. Mes iki šiol negalime patikėti, kad ji išdrįso taip apsirengti“, - prisipažįsta J. Bystryk. Pasak valdininkės, jie išmoko šio incidento pamoką ir ateityje su tėvais aptarinės moksleivių išleistuvių aprangą.

Pati Anastasija šiuo metu bendrauti su žurnalistais atsisako, tai už ją daro motina. Pasak moters, mergina šiuo metu ruošiasi egzaminams ir ketina stoti į Odesos universiteto Žurnalistikos fakultetą.

„Nuo vaikystės ji svajojo tapti televizijos laidų vedėja, jos planuose – vesti nuosavą politinį pokalbių šou. Ji trejus metus mokykloje lankė jaunųjų žurnalistų būrelį ir rašė straipsnius į vietos leidinius. Taip pat dalyvavo vietiniuose madų demonstravimuose kaip modelis. Nastia nuolat vartydavo madų žurnalus, o kai pamatė „Dolce & Gabbana“ suknelę, užsimanė panašaus drabužio išleistuvėms. Ji – kūrybiška mergaitė, ir jos apranga – greičiausiai kūrybinis proveržis“, - dukters poelgį aiškino motina.  

Ji sakė nesuprantanti, kodėl jos dukters apranga sukėlė tokią audringą visuomenės reakciją. Pasak jos, mokyklų iš kitų šalies regionų abiturientės „dar ne su tokiais drabužiais ateidavo atestatų“.

Ir iš tiesų – segodnya.ua atrado dar dvi jaunąsias paneles iš Krivoj Rogo, kurios į išleistuvių ceremoniją atėjo su kojinėmis ir korsetus primenančiomis suknelėmis.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko